המותג פסיטו אנד פסיטו, Pasito and pasito, הינו מותג ספרדי אשר הוקם כבר בשנת 1995. מדובר באחד המותגים הותיקים בתחום תיקי העגלה והתינוקות, והוא מוכר במדינות רבות ברחבי העולם.

המוצרים של Pasito and pasito הינם מוצרים בעיצובים קלאסיים וייחודיים ובעיקר בצבעי פסטל רכים, כאשר מלבד תיקי העגלה, המותג מציע עוד מגוון רחב של פריטי טקסטיל לתינוקות ואביזרים שונים.

בישראל חובבות האופנה כבר מכירות מקרוב את המותג האהוב, ומיום ליום נחפשים אליו יותר ויותר ופשוט – מתאהבים.

איכות לפני הכל

היום יש הרבה יותר מודעות לחשיבות האיכות מאשר בעבר, אך בעיקר כאשר מדובר בתיקי עגלה אשר צריכים לשאת לעיתים משקל כבד ולשמש אתכם לאורך זמן, האיכות היא חשובה מאוד ואתם לא יכולים לוותר עליה. במותג תיקי העגלה פסיטו אנד פסיטו, תמצאו לפני הכל איכות גבוהה מאוד של המוצרים.

הכל מתחיל משימוש בבדים האיכותיים ביותר ובשיטות תפירה מתקדמות אשר הופכות את התיקים של המותג לאיכותיים מאוד ולתיקים אשר מחזיקים מעמד במשך תקופה ארוכה ממש כמו חדשים, גם לאחר כיבוס.

פונקציונליות

בסופו של דבר, תיקי עגלה הם לא כמו כל תיק רגיל. מדובר בתיקים שצריכים להיות נוחים מאוד לשימוש, כוללים כיסים מרובים לסידור פשוט ונוח ונוחים גם לתליה על עגלה וגם לנשיאה ביד. תיקי העגלה של פסיטו מעוצבים בצורה פונקציונלית ונכונה אשר מקלה על השימוש ומעניקה חוויה הרבה יותר טובה להורים.

עיצוב ייחודי ומרשים

מלבד האיכות והפונקציונליות, תיקי העגלה של פסיטו מעוצבים בצורה ייחודית ומרשימה ומעניקים לכל עגלה תוספת עיצובית שלא רואים בכל מקום. המותג מציע מגוון רחב מאוד של תיקים שונים כך שכל אחד יכול לבחור את התיק הנכון ביותר עבורו, בין אם זה בהתאם לעיצוב העגלה, לעיצוב טקסטיל אחר בבית או בעגלה עצמה או לכל התאמה אחרת.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים תיקי עגלה איכותיים ומיוחדים, Pasito and pasito הם התשובה ואלו התיקים הנכונים ביותר עבור כל הורה והורה!המותג

היתרונות שלנו

מבחר גדול ומתחדש של תיקים ואקססוריז מלאי סטייל וגורפי מחמאות שילוו אותך למספר שנים.

גדולים ומרווחים

My Milushka - תיק עגלה - Pbp - לבן נקודות אפורות

קלים לנשיאה

חלוקת תאים נוחה

מתאימים ליומיום

My Milushka - תיק עגלה - NIDO VOLANTE - ורוד

מלאי סטייל וגורפי מחמאות

איכות ועמידות