המותג סייבקס CYBEX הינו מותג יוקרתי עולה בתחום עגלות התינוקות, בהשוואה לעולם המבוגרים – זוהי הפרארי של העגלות.

עגלת סייבקס הינה עגלה המשוייכת למותג יוקרה שמבין כי כהורים, לתינוקות שלנו אנחנו רוצים לתת את הטוב ביותר. במה זה מתבטא? בפרטים הקטנים ביותר.

מדובר במותג בעל הנדסה גרמנית אשר מתמחה במוצרי תינוקות בהם משולבים שני נושאים עיקריים – עיצוב ובטיחות. השילוב בין השניים יוצר מוצרי יוקרה מבוקשים מאוד על ידי הורים בכל רחבי העולם ומוצרי החברה, בין אם אלו עגלות, מושבי בטיחות לתינוקות, סלקלים וכדומה, זוכים לביקוש רב מאוד.

לפני הכל – בטיחות

במיוחד כאשר מדובר במוצרי תינוקות, הבטיחות היא מעל הכל. עגלת סייבקס הינה עגלה אשר עומדת במבדקי הבטיחות המחמירים ביותר, ובהתאם לדגם – מציעה תוספות בטיחות חשובות מאוד אשר הופכות את השימוש בעגלה לנכון ביותר עבור התינוקות הרכים.

עגלות התינוקות של סייבקס מיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר אשר מאפשרים יצירת סביבה נעימה לתינוק, מאווררים מספיק על מנת לא ליצור התחממות יתר של העגלה ובאיכות גבוהה כך שהם לא מתפוררים בקלות, מה שיכול לגרום לתינוקות רכים להכניס פירורי חומר מסוכנים אל הפה.

החברה קיבלה למעלה מ 450 פרסים על בטיחות וחדשנות והמוצרים שלה עוברים מאוד בדיקות ריסוק ובטיחות בתקנים המחמירים ביותר, ומקבלים ציונים גבוהים במיוחד! אמצעי הבטיחות החדשניים שמפעילה החברה הפכו את עגלות המותג סייבקס לעגלות בטיחותיות במיוחד, ואם אתם לא מתפשרים על הבטיחות, זהו ללא ספק המותג הנכון והמתאים ביותר עבורכם.

עיצוב יוקרתי ומיוחד

השלב הבא, הוא כמובן העיצוב. לא סתם עגלות התינוקות של המותג סייבקס זכו בפרסי עיצוב נחשבים בתחרויות בכל רחבי העולם. החברה מציעה קולקציות מתעדכנות של דגמי עגלות שונים אשר מאתגרים בכל פעם מחדש את המעצבים הנחשבים ביותר. בין אם זו קולקציית CYBEX Platinum אשר משלבת צבעי זהב, רוז גולד ועור ומציגה עגלות שהיוקרה בהן ניכרת בכל פינה, קולקציית Simply Flowers אשר מציעה עגלות בעיצוב פרחוני רומנטי או כל קולקציה אחרת. לאנשים שאוהבים את הסטייל בכל חלק בחיים שלהם – סייבקס הוא המותג הנכון.

המותג

היתרונות שלנו

מבחר גדול ומתחדש של תיקים ואקססוריז מלאי סטייל וגורפי מחמאות שילוו אותך למספר שנים.

גדולים ומרווחים

My Milushka - תיק עגלה - Pbp - לבן נקודות אפורות

קלים לנשיאה

חלוקת תאים נוחה

מתאימים ליומיום

My Milushka - תיק עגלה - NIDO VOLANTE - ורוד

מלאי סטייל וגורפי מחמאות

איכות ועמידות