אין הורה שלא מכיר את מותג העגלות בוגבו, ולא סתם. מדובר באחד ממותגי העגלות האהובים ביותר לא רק בישראל, אלא בכל רחבי העולם.

המותג בוגבו, bugaboo, הינו מותג אשר למעשה המציא מחדש את עגלות התינוקות והיה בין הראשונים לזהות את החולשות בעגלות התינוק שהיו קיימות עד אז ולשלב את החדשנות המודרנית יחד עם דרישות בטיחות בלתי מתפשרות ליצירת עגלות תינוק ייחודיות ואיכותיות ברמה הגבוהה ביותר.

כיום המותג בוגבו מציע מגוון רחב של דגמי עגלות תינוקות, לצד אביזרים נוספים כמו סלקל ומוצרים נלווים הכוללים תיקים מעוצבים, שמיכות ועוד.

חדשנות פורצת גבולות

ההשקעה ברכישה של עגלת בוגבו הינה השקעה שמאפשרת לכם ליהנות מחדשנות ייחודית ופורצת גבולות. אין הורה שלא מכיר את הרצון לחדש את העגלה עם כל ילד שנולד, אך את ההכרח לא לעשות זאת בשל הוצאות גבוהות ומיותרות. לכך, בוגבו מצאה את הפתרון הטוב ביותר. לדגמי העגלות של בוגבו תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים נלווים וחלקים חלופיים. לדוגמא, נולדה לכם בת ואתם מחפשים עגלה בצבע ורוד ורך? תוכלו לרכוש עגלה עם גגון ורוד. לאחר מכן נולד בן ואתם רוצים להפוך את העגלה לשחורה ודרמטית – פשוט החליפו את הגגון.

כך, ההוצאות שלכם הופכות להיות קטנות יותר ואתם מקבלים את החופש לבצע שינויים בסטייל של התינוק שלכם בכל פעם שתרצו ללא כל בעיה.

הנדסת אנוש ייחודית

חברת בוגבו הינה חברה הקיימת כבר שנים רבות, והיא הוקמה על ידי המעצב התעשייתי מקס ברנבורג והרופא ד”ר אדוארד זנן. השילוב של רופא בפיתוח מוצרי החברה, יצר עגלות תינוקות אשר מותאמות באופן מלא לצרכים של התינוק, ומתאימות לאורך זמן. תוכלו להשתמש בחלק האמבטיה של העגלה לתינוק הרך, ולאחר מכן לעבור לשלב הטיולון ממנו הילד יכול ליהנות למשך כמה שנים ללא כל בעיה.

בנוסף, הייחודיות של עגלות בוגבו הוא המשקל הקל יחסית שלהן, אשר מקל מאוד על ההורים והופך את מלאכת הנשיאה של העגלה, הקיפול והשינוע להרבה יותר פשוטה והרבה יותר נוחה.

המותג

היתרונות שלנו

מבחר גדול ומתחדש של תיקים ואקססוריז מלאי סטייל וגורפי מחמאות שילוו אותך למספר שנים.

גדולים ומרווחים

My Milushka - תיק עגלה - Pbp - לבן נקודות אפורות

קלים לנשיאה

חלוקת תאים נוחה

מתאימים ליומיום

My Milushka - תיק עגלה - NIDO VOLANTE - ורוד

מלאי סטייל וגורפי מחמאות

איכות ועמידות