בלוג

מארז ליולדת: איך תרכיבו את המארז המושלם?

תיק עגלה עם ציוד

לידה היא תמיד אירוע מרגש עבור כל הצדדים; הכניסה של חיים חדשים לעולם היא מאורע משמח, וכמו באירועים משמעותיים אחרים – נהוג לתת מתנה כדי לברך את בעלי השמחה. שליחת מארז ליולדת מהווה את הדרך המושלמת לברך את האם הטרייה על הלידה.

הייחוד של מתנות מהסוג הזה הוא שהן שימושיות במיוחד, וניתן להעניק לאם פריטים שהיא תוכל להשתמש בהם כדי להקל על עצמה. אז, אם אתם רוצים להרכיב מארז מתנה ליולדת, הטיפים הבאים יעזרו לכם להרכיב את המארז המושלם:

התמקדו בפריטים שימושיים

תינוקות מביאים עמם לעולם רשימת מכולת של פריטים שאי אפשר לוותר עליהם. מלבד פריטים עבור התינוק, מומלץ להתמקד בפריטים עבור האם – פריטים שיהיו שימושיים לה בהמשך הדרך. הודות לפריטים האלו, האם תוכל לחסוך זמן וגם לא מעט עצבים כאשר היא בבית או מחוצה לו.

אילו פריטים נחשבים לשימושיים? תיקים לחיתולים, תיקים לעגלה, ארגוניות לתיק, ארגונית למוצצים, ביגוד ראשוני לתינוק, ועוד. באמצעות הפריטים האלו ההורים יוכלו להיות מאורגנים ולא לחפש פריטים שהם צריכים במשך דקות ארוכות.

הכניסו את הפריטים לתיק שיהווה את האריזה

במקום לארוז את המתנות בתוך קופסת קרטון או אריזת נייר, הפכו תיק לאריזה! אם אתם רוכשים תיק ליולדת, תוכלו להכניס לתוכו את כל הפריטים שאתם רוכשים ולהפוך אותו למארז מתנה מרהיב. האם תוכל ליהנות מהחלל בתוך ה"אריזה" הזו וכמובן גם להשתמש בתיק עצמו ליציאות וטיולים עם התינוק/ת.

התאימו את המתנה ליולדת

לכל אישה יש את האופי הייחודי שלה ואת ההעדפות שלה. כאשר אתם מרכיבים מארז ליולדת, קחו בחשבון את האופי של האם, ואת הטעם שלה בעיצוב. האם היא אוהבת עיצובים נועזים? או שאולי היא מעדיפה עיצובים עדינים? אף אחד לא רוצה להעניק מתנה שתצבור אבק, כך שחשוב לבחור מתנה שהיא לא רק שימושית, אלא גם כזו שהאם תרצה להשתמש בה.

הכניסו במארז גם פריטים עבור האם בלבד

כאשר תינוקות נולדים, יש עליהם זרקור שעתיד להיות עליהם במשך תקופה ארוכה. חשוב לתת תשומת לב גם לאם עצמה, ולכן מומלץ להכניס למארז פריטים עבור האם בלבד. אתם יכולים להכניס למארז נרתיקים עבור האם, מוצרי טיפוח אישיים, מטעמים שהיא אוהבת, ועוד. האם תעריך את זה, והיא תקבל מתנה שתהיה שימושית עבורה וגם עבור התינוק שלה.

מארז איכותי ליולדת מבית מיי מילושקה

אם יש לכם לידה באופק – מומלץ לרכוש מארז ליולדת לפני הלידה עצמה. באופן הזה אתם תוכלו לשלוח את המארז או להביא ליולדת את המארז סמוך ללידה. באתר מיי מילושקה זמינים לכם שלל פריטים מופלאים באיכות גבוהה לאם וגם לתינוק. בקטלוג העשיר שלנו תוכלו למצוא מגוון פריטים שכל אם תשמח לקבל.
הפריטים המעוצבים עשויים מחומרי גלם איכותיים ובתפירה איכותית במיוחד, כך שתוכלו להעניק מתנה עם משמעות שתלווה את האם לאורך חוויית האימהות.

Back to list